Poradnia Laktacyjna Lublin, Łęczna, Lubartów

Agnieszka Jamroży

tel. 660 715 644

O mnie

Jestem położną od 1998 r. Od 18 lat pracuję i spełniam się na Oddziale Intensywnej Terapii Noworodka w Lublinie. To tutaj wspieram młode mamy w ich niełatwych początkach karmienia piersią. W 2013 r zostałam Położną Specjalistą w dziedzinie pielęgniarstwa neonatologicznego. Jestem Certyfikowanym Doradcą Laktacyjnym(CDL) Nr rej. CNoL 532/2016/CDL oraz Międzynarodowym Dyplomowanym Konsultantem Laktacyjnym (IBCLC) Nr certyfikatu L-147371. Cały czas rozwijam swoje umiejętności oraz poszerzam wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach związanych z tematem laktacji i karmienia oraz opieki nad wcześniakiem i noworodkiem. Moje doświadczenie jest moim atutem, praca - moją pasją, a dzięki temu, że lubię to, co robię, jestem zaangażowana indywidualnie w każdą parę mama-dziecko i ich problem. Jestem również instruktorką masażu niemowlęcego Shantala.

Należę do Polskiego Towarzystwa Konsultantów i Doradców Laktacyjnych - stowarzyszenia skupiającego osoby, które profesjonalnie zajmują się pomocą w problemach z karmieniem naturalnym i laktacją. Swoją wiedzę wykorzystuję w bezpośredniej pracy najczęściej ze świeżo upieczonymi mamami i ich dziećmi udzielając konsultacji laktacyjnych w ich domach w ramach pracy Poradni Laktacyjnej "Mamma-Med", której jestem założycielką. Poza tym współpracuję z "Bezpłatną Szkołą Rodzenia Agnieszki Brześcińskiej" prowadząc zajęcia z przygotowania do karmienia naturalnego i wiedzy o laktacji.

Prywatnie lubię ciągły ruch, taniec, wędrówki po górach, poznawanie nowych miejsc, spacery. Staram się cieszyć tym co mam, każdą chwilą.


 

Zobacz, co mówią o mnie osoby, które już skorzystały z usług Mamma-Med

 


 

Bardzo pomocna, wyrozumiała, cierpliwa, kompetentna, doświadczona położna. Mogłabym jeszcze długo wymieniać zalety pani Agnieszki, które mogłam poznać podczas wizyty w naszym domu, jednak napiszę tylko, że jestem bardzo wdzięczna za okazaną pomoc i polecam wszystkim mamom w chwilach kryzysu.

Agnieszka Wróblewska – 5 gwiazdek

 

Super położna I certyfikowany doradca laktacyjny! Polecam wszystkim. Skromna, taktowna, wspierająca, pomocna i empatyczna! Taka jaka powinna być położna, w zgodzie z etyką naszego zawodu!

Agnieszka Brześcińska – 5 gwiazdek

 

Pani Agnieszka to polozna i doradca laktacyjny z prawdziwym powolaniem. Przemila osoba z bardzo dobrym podejściem do dziecka i do rodzicow � Jej cenne uwagi dotyczące karmienia piersia i pielęgnacji dziecka byly bardzo dla mnie przydatne. Ogromnie wszystkim polecam Pania Agnieszke wysłucha, doradzi i napewno pomoze �

Ula Mar – 5 gwiazdek 

 

Pani Agnieszka to wspaniala kobieta, doswiadczona polozna z duza cierpliwoscia i spokojem. Pomogla nam w czasie "kryzysu" i po kilku dniach stosowania sie to zalecen byla poprawa:) Bardzo dziekujemy :)

Kamila Kuśmierzak – 5 gwiazdek

 

Przeczytaj więcej opinii na Facebooku >

 


Zadzwoń teraz i umów się na poradę laktacyjną! 660 715 644